Yorgun Anneler Kulübü

Yorgun Anneler Kulübü

Yorgun Anneler Kulubü, annelerin ve anne adaylarının daha az yorulması için kurulmuş tüm dünya genelinde üyeleri olan 6 yaşında bir gruptur. Grubun sadece kadınlardan oluşması rahat ve samimi bir ortam oluşturuyor. Üstelik üyelerin çocuk yetiştirme ile ilgili sorular da dahil aklıllarına gelen tüm soruları rahatlıkla sorup, içten ve hızlı yanıtlar alabildikleri ve için seviliyor grup.

Martin Sarton

Annette Wingo

Valerie Kim

Online Hamilelik Okulu

Hamilelik okulu tarafımca kurulmuş bir seminer dizisidir. Hamilelik döneminden, doğum sonrası dönemine kadar olan tüm süreyi kapsayan annelik, hamilelik ve bebeğe dair ne varsa rahatlıkla ulaşıp eğitimini alabileceğiniz hızlandırılmış ebeveynlik okuludur. Online hamilelik okulu ise kendinizi öğrenmeye en hazır hissettiğiniz an derse katılma imkanınızın olduğu online ebeveynlik okuludur. Ve hamilelik okulunun bir gelişmiş versiyonudur.

Etkinlikler

Yorgun Anneler Kulübü etkinlikleri çoğunlukla anne bebek etkiliklerini içeriyor. Ancak diğer etkinlik gruplarından farkı daha önce yapılmamış farklı ve bir yapılan etkinliğin bir daha yapılmamasıdır. Minik Jokeyler, Hazine Avı, Müzikal, Pizza Yapma, Donör Ol! Bunlardan sadece birkaçı.

A little hesitant at first because I heard it was pretty painful, buuuut it wasn’t bad at all. 10/10 would get another one.

Irene Swan

I want to take a moment and thank Ink Parlor for a great first time experience, not to mention the excellent work done.

Eric Benoit