[tds_menu_login logout_tdicon="td-icon-log-out" tdc_css="eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjAiLCJkaXNwbGF5IjoiIn19" show_version="" toggle_horiz_align="content-horiz-center" menu_horiz_align="content-horiz-right" show_avatar="none" avatar_size="56" inline="yes" show_menu="yes"]

Dijital

Yatırım

Ajansı

Faaliyet Alanları

Dijital üretim sektöründe liderlik etmeyi amaçlayarak, çeşitli iş kollarında çalışmalara öncülük ediyoruz. Kurumumuz, özellikle medya üretimi, yazılım ve ARGE çalışmalarına odaklanarak dijital dünyada önemli bir etki yaratmayı amaçlamaktadır. Yenilikçi projeleri destekleyen ve gelişmekte olan sektörlere katkıda bulunan bir melek yatırımcı ve danışmanlık kuruluşu olarak faaliyet gösteriyoruz.

Yenilikçi projelerin hayata geçirilmesinde bir adım önde olmak için buradayız. Proje geliştirme aşamasındaki bireyler ve gruplar için melek yatırımcı olarak sunduğumuz destekle, vizyoner fikirleri gerçeğe dönüştürmeye yardımcı oluyoruz. Faaliyet alanlarımızı titizlikle seçiyor ve projelerin akademik ve piyasa dinamiklerine uyumlu bir şekilde gelişimini sağlıyoruz.

Deneyimli ekibimizle, sadece maddi değil, aynı zamanda stratejik bilgi ve ağımızı da proje gruplarıyla paylaşıyoruz. Genişleyen yatırımcı ağımız sayesinde, yeni ve heyecan verici projelere olan desteğimizi sürdürüyoruz. Geleceği birlikte şekillendirmek için işbirliği yapmaya hazırız. Hayalinizdeki projeye bir adım daha yaklaşmak için bize katılın.

Melek Yatırımcı

Danışmanlık

Uzmanlık ve deneyimimizi birleştirerek, medya üretimi, yazılım ve ARGE alanlarında şirketlere özel stratejik danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. İşletmelerin ihtiyaçlarına özel çözümler geliştirerek, dijital dönüşüm süreçlerinde etkili ve sürdürülebilir stratejiler oluşturuyoruz.