Cuma, Şubat 21, 2020

Biz kimiz

İletişimciyiz

Sektörün ihtiyaç duyduğu eğitimli ve deneyimli bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiş iletişimciler olarak; iletişim alanında okuyan öğrencilere deneyim kazanmaları için imkan sağlıyoruz. Ekibimiz, alanında çalışmalar yürüten akademisyenler ve sektörden kişilerden oluşmaktadır.

" The people that work here with us are as dedicated as we are. They are part of the Wine Aroma family! "

Can Bekcan

Yönetici

İletişim ve Medya Çalışmaları alanında doktora yapmaktadır. Aynı zamanda Yeni Medya ve Gazetecilik alanında da ders vermektedir.

The magical place

Vineyard Estate

Yeni medya ve gazetecilik öğrencileri olarak, kendimizi geliştirebileceğimiz ve alandan kişilerle etkileşime geçip gelecek planlarımızı gerçekleştirmek isteyenleriz. Ekip olarak çalışmanın yanısıra akademik kadrolardan gelen yorum ve önerilerle kendimizi geliştirmek isteyen bir grup öğrenciyiz. Bize katılarak siz de kendinizi yeni medya ve gazetecilik alanında geliştirebilir, ileride sunmak için portfolyo oluşturabilirsiniz.

Kayıt

Ekip üyelerimiz arasına katılmak için aşağıda yer alan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Akademik personele ve sektör çalışanlarına öncelik verileceğini belirtmek isteriz.